Lady Bergamot, consort of Lord Grey,

Bestow thy tasteful grace upon us.

Welcome us into the land of milk and honey that is your home.

Let the fruit of thy orchards be for our comfort.

CONSORT OF LORD GREY

BERGAMOTKOWA ELEGANCJA

Klasyka w organicznej jakości! Liście z upraw ekologicznych i wykwintny organiczny olejek bergamotowy rozwija najprawdziwszy, niekłamany, świeży aromat. Nie znajdziecie takiego Earl Greya w sieciówkach.

KOMU POLECAMY TEN SMAK?

Nasza propozycja dla każdego kto kocha czarną herbatę, ale woli ją w wersji aromatyzowanej lub szuka smakowej odmiany. Idealna o każdej porze dnia (oprócz wieczorów, bo może pobudzać).

Co sprawia, że nasz CONSORT OF LORD GREY jest tak wyjątkowy? Naturalny olejek bergamotki, który dodaje herbacie niepowtarzalnego aromatu i smaku. Ale to nie wszystko. Olejek bergamotki ma także korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Pomaga w pracy mózgu, reguluje trawienie, a nawet działa kojąco na nasze napięcie i stres.

CONSORT OF LORD GREY to herbata, której smak jest idealnie wyważony. Czuć delikatną czarną herbatę oraz subtelną cytrusową nutę.

Odkryj z nami nowy wymiar jednej z najbardziej klasycznych herbat świata - Earl Grey.

CODZIENNA JAKOŚĆ W TWOIM KUBKU

WYŻSZE LIŚCIE

SELEKCJA

EKOLOGIA

Liście herbat, które odkrywacie w puszkach i doypackach LEAF LITURGY są liśćmi z wyższych części gałązek. Dzięki temu unikamy goryczy i zyskujemy wachlarz niezwykłych smaków.

Gatunków herbat jest na świecie sporo. Wchodząc do herbaciarni czasem trudno dokonać wyboru. Ba! Nie jest nawet łatwo zrozumieć wszystkie nazwy i skróty. Dlatego przychodzimy z pomocą. Nie musisz znać się na herbatach by cieszyć się ich smakiem. Przeprowadziliśmy selekcję dla Ciebie. Oddajemy Ci według nas najpyszniejsze herbaty, którymi możesz cieszyć się na co dzień.

Wszystkie oferowane przez nas herbaty pochodzą z plantacji ekologicznych. Proponujemy Wam też piękne opakowania wielorazowe (tuby) i kompostowalne opakowania uzupełniające (doypack). Nasza ekologiczność została potwierdzona certyfikatem PL-EKO-07.

1 łyżeczka na kubek

12 gr na litr wody

Temperatura wody: 98’C

Czas parzenia: 2 min

PROPOZYCJA PARZENIA

Charakter: bergamotowy, wyrazisty, trwały

Napar: brązowy wpadający w pomarańczowy

Liście: czarne dłuższe oraz ciemnozielone

INFORMACJE

JAK ZAPARZYĆ HERBATĘ CONSORT OF LORD GREY - EARL GREY?

I

II

III

IV

V

VI

ODMIERZ LIŚCIE HERBATY

SKORZYSTAJ Z ZAPARZACZA

ZAGOTUJ WODĘ

ZALEJ LIŚCIE I PARZ

USUŃ LIŚCIE

CIESZ SIĘ PYSZNĄ HERBATĄ

Na klasyczny kubek herbaty (240 ml), przygotuj 1 łyżeczkę liści.

Dla komfortu polecamy ze skorzystania z zaparzacza, choć oczywiście możesz nasypać liście bezpośrednio do naczynia, w którym będzie parzona herbata.

Earl Grey to czarna herbata, którą parzymy prawie wrzątkiem, czyli wyłączasz czajnik tuż przed zagotowaniem wody lub odczekujesz chwilę po jej zagotowaniu.

Wodę o wskazanej temperaturze wlewasz do naczynia z liśćmi lub zaparzaczem i parzysz herbatę 2 minuty. Możesz oczywiście spróbować dłużej.

Po wybranym przez siebie czasie parzenia, usuń fusu z herbaty.

Po usunięciu zaparzonych liści Twoja herbata jest gotowa. Smacznego!

ZALEJ HERBATĘ GORĄCĄ WODĄ, PUŚĆ JEDEN Z TYCH KAWAŁKÓW I JAK SKOŃCZY SIĘ PIOSENKA, DELEKTUJ SIĘ BOSKIM NAPOJEM.

Crystal Castles - 1991

Good Morning - Warned You

Jay-Z - Friend Or Foe '98

Smakowy klasyk czarnych herbat. Pyszna bez dodatków, ale jedno z nas jest na tyle szalone, że kocha ją z miodem i cytryną. Dużo LEAFowych przyjaciół pije z dodatkiem cukru. Parzymy zgodnie z instrukcją lub lekko wydłużamy czas. Lubimy pić w zimniejsze popołudnia. Siadamy na kanapie lub w fotelu z ulubionym kubkiem i książką. Połączenie CONSORT OF LORD GREY z chwilą relaksu, według nas, jest po prostu idealne. Fanom ginu polecamy infuzowanie tego alkoholu właśnie Earl Greyem. Do tego trochę toniku, lód i pyszny drink gotowy. Kiedyś piliśmy też przepyszny drink z infuzowaną Earl Greyem wódką.

JAK LEAF LITURGY PARZY CONSORT OF LORD GREY?

PAMIĘTAJ, TO TY TU RZĄDZISZ. CHCESZ PARZYĆ NAPAR DŁUŻEJ - PARZ! CHCESZ NASYPAĆ WIĘCEJ SUSZU - NASYP! BAW SIĘ TYM. SZUKAJ SWOJEJ WŁASNEJ RECEPTURY.