GIN INFUZOWANY EARL GREYEM

ODKRYJ NOWY WYMIAR GINU ALBO EARL GREYA!

Cześć wszystkim miłośnikom dobrego alkoholu i herbaty! Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami przepisem na gin infuzowany herbatą CONSORT OF LORD GREY (Earl Grey) oraz trzema propozycjami drinków z tak przygotowanym ginem.

Infuzowany gin z herbatą CONSORT OF LORD GREY to wspaniała propozycja dla miłośników ginu i herbaty, którzy szukają czegoś nieco bardziej wyszukanego i oryginalnego w swoich drinkach. Przygotowanie ginu infuzowanego herbatą CONSORT OF LORD GREY jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut.

Aby przygotować infuzowany gin, potrzebujemy czystego ginu oraz herbaty CONSORT OF LORD GREY w liściach. Wystarczy, że wsypujemy herbatę do słoika, zalewamy nią gin i zostawiamy na około 2-3 godziny, aż herbata odda swój smak i lekki kolor alkoholowi. Po upływie czasu przecedzamy gin przez sitko lub gazę, aby pozbyć się fusów herbaty.

Teraz czas na drinki! Oto trzy propozycje drinków z ginem infuzowanym herbatą CONSORT OF LORD GREY:

Earl Grey Gin Lemon: Do szklanki wlewamy 50 ml infuzowanego ginu, 10 ml syropu cukrowego i 25 ml soku z cytryny. Dodajemy lód i mieszamy. Dekorujemy skórką cytrynową.

Earl Grey Gin Orange: Do szklanki wlewamy ok. 50 ml infuzowanego ginu i dodajemy lód oraz spory kawałek skórki z pomarańczy. Gotowe!

Earl Grey Gin Collins: Do szklanki wlewamy ok. 50 ml infuzowanego ginu i dodajemy lód, łyżeczkę miodu, szczyptę gruboziarnistej soli morskiej i ok. 50 ml wody gazowanej. Dla dekoracji dodajemy listki mięty oraz skórkę pomarańczy.

Jak widać, gin infuzowany herbatą CONSORT OF LORD GREY to świetny dodatek do klasycznych drinków. Jest to również wspaniała propozycja dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego i ciekawego w swoim ulubionym napoju.

NASZ EARL GREY

SPRAWDŹ INNE WPISY