Jasmine the Temptress, Mistress of the Moon,

Open thy flower to the midnight bliss.

Thus thy scent shall fill the craving vessel,

And fair virgins and young men shalt quench their wicked thirst.

MISTRESS OF THE MOON

JAŚMINOWY SPOKÓJ

Delikatne liście herbaty z gór Yunnan są aromatyzowane świeżymi organicznymi kwiatami jaśminu. Jak zawsze u nas, bez kompromisów, wszystko najwyższej jakości.

KOMU POLECAMY TEN SMAK?

Przedstawiamy Ci aromatyczną herbatę zieloną, która zachwyci każdego miłośnika herbaty - MISTRESS

OF THE MOON. To połączenie wyjątkowej zielonej herbaty, której kwiaty jaśminu oddały swój aromat.

Ale to nie wszystko - ta herbata ma wiele korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Dzięki swoim właściwościom wyciszającym oraz uspokajającym, może pomóc w redukcji stresu.

Nie tylko nastrój, ale także koncentracja - ta herbata może pomóc w zwiększeniu skupienia i uważności, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących intensywny tryb życia.

Smak i zapach tej herbaty są delikatne i subtelne, z nutą słodkich kwiatów, która idealnie komponuje się z charakterystyczną zieloną herbatą. Spróbuj tej wyjątkowej herbaty oraz ciesz się jej korzyściami dla zdrowia i wspaniałym smakiem.

CODZIENNA JAKOŚĆ W TWOIM KUBKU

WYŻSZE LIŚCIE

SELEKCJA

EKOLOGIA

Liście herbat, które odkrywacie w puszkach i doypackach LEAF LITURGY są liśćmi z wyższych części gałązek. Dzięki temu unikamy goryczy i zyskujemy wachlarz niezwykłych smaków.

Gatunków herbat jest na świecie sporo. Wchodząc do herbaciarni czasem trudno dokonać wyboru. Ba! Nie jest nawet łatwo zrozumieć wszystkie nazwy i skróty. Dlatego przychodzimy z pomocą. Nie musisz znać się na herbatach by cieszyć się ich smakiem. Przeprowadziliśmy selekcję dla Ciebie. Oddajemy Ci według nas najpyszniejsze herbaty, którymi możesz cieszyć się na co dzień.

Wszystkie oferowane przez nas herbaty pochodzą z plantacji ekologicznych. Proponujemy Wam też piękne opakowania wielorazowe (tuby) i kompostowalne opakowania uzupełniające (doypack). Nasza ekologiczność została potwierdzona certyfikatem PL-EKO-07.

1 łyżeczka na kubek

12 gr na litr wody

Temperatura wody: 80’C

Czas parzenia: 2 min

PROPOZYCJA PARZENIA

Charakter: jaśminowy, słodki, długotrwały, treściwy

Wysokość uprawy: 800 - 1000 metrów

Napar: Jasnozłoty

Liście: Delikatne, oliwkowozielone, duże, lekko skręcone. Mogą zawierać ślady kwiatów jaśminu.

INFORMACJE

JAK ZAPARZYĆ HERBATĘ MISTRESS OF THE MOON - JAŚMINOWĄ ZIELONĄ HERBATĘ?

I

II

III

IV

V

VI

ODMIERZ LIŚCIE HERBATY

SKORZYSTAJ Z ZAPARZACZA

ZAGOTUJ WODĘ

ZALEJ LIŚCIE I PARZ

USUŃ LIŚCIE

CIESZ SIĘ PYSZNĄ HERBATĄ

Na klasyczny kubek herbaty (240 ml), przygotuj 1 łyżeczki liści.

Dla komfortu polecamy ze skorzystania z zaparzacza, choć oczywiście możesz nasypać liście bezpośrednio do naczynia, w którym będzie parzona herbata.

Jest to zielona herbata, którą parzymy w wodzie, która ma około 80'C. Przyjmuję się zasadę, że woda od zagotowania do rekomendowanej temperatury stygnie w ciągu 6 minut. Nie musisz mieć specjalnego czajnika czy też termomentu do wody.

Wodę o wskazanej temperaturze wlewasz do naczynia z liśćmi lub zaparzaczem i parzysz herbatę 2 minuty.

Po wybranym przez siebie czasie parzenia, usuń fusu z herbaty.

Po usunięciu zaparzonych liści Twoja herbata jest gotowa. Smacznego!

ZALEJ HERBATĘ GORĄCĄ WODĄ, PUŚĆ JEDEN Z TYCH KAWAŁKÓW I JAK SKOŃCZY SIĘ PIOSENKA, DELEKTUJ SIĘ BOSKIM NAPOJEM.

Human Fly - The Cramps

Higher - Rihanna

White Light - Gorillaz

Zielona herbata jaśminowa MISTRESS OF THE MOON jest wyjątkowa. Lubimy ją pić wieczorami oraz latem w ciągu dnia jako cold brew (metoda parzenia herbaty na zimno). W upalny dzień szklanka jaśminowej herbaty z kostkami lodu, to idealny napój orzeźwiający. Na ciepło parzymy ją przez 3 min. Chwile dłużej niż to zalecane. Dzięki czemu jest wyrazista, ale nie czuć gorzkiego smaku. Parę razy robiliśmy testy i parzyliśmy liście nawet 6 min. Napar był mocny, ale nadal bez goryczy. Dlatego zachęcamy Cię do znalezienia własnego przepisu na Twój idealny kubek zielonej herbaty jaśminowej. LEAFowa przyjaciółka dosładza ją sobie płaską łyżeczką miodu - czemu nie? Spróbuj i odkryj nowy smak.

JAK LEAF LITURGY PARZY MISTRESS OF THE MOON?

PAMIĘTAJ, TO TY TU RZĄDZISZ. CHCESZ PARZYĆ NAPAR DŁUŻEJ - PARZ! CHCESZ NASYPAĆ WIĘCEJ SUSZU - NASYP! BAW SIĘ TYM. SZUKAJ SWOJEJ WŁASNEJ RECEPTURY.